Rüyada Çingene Kadın Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Çingene Kadın Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada çingene kadın görmek, duygusal külfetli durumda olan akrabadan kendini kurtarmaya, bol talihe, meselelerden arınmış olacağına, kendisini sevenler ile iyi geçinmeye, arzu edilen kuvvet sahibi kişi olmaya, mutluluğa ermeye, ilişkisinin yolunda olduğuna, bol berekete, cömert tanıdığa, beklentilerin olacağına, gelire gelecek olan fazlalığa yorulmaktadır. Bununla beraber parasal sıkıntıya, çözümü kolay değil bir olayla yüzleşileceğine, sağlığın yitirileceğine, ticaret kapsamında sıkıntılara, ölçüt yitirmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şu şekilde deyim ederler ki: Görülen rüya kaybettikten ardından hayal ettiği ganimete, uğraşlarının bitiminde özlediği itibarlı aşamaya, cefa çektikten ardından umduğu mutluluğa, cefa ile kavuştuğu hünere işarettir.

Rüyada çingene kadın görmek malın kazançlı duruma gelmesine, eşiyle sohbete, hoş sohbet çocuk kişiye, faizli iş yapacağına, kısa zamanda iyi havadis öğrenmeye, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli bilgiye, dostlarla gülmeye, şöhrete erişileceğine, hayırlı arkadaşa, uzak olmayan bir zamanda alınacak sevinçli havadislere, kısa zamanda öğrenilecek sevinç verici şeyleri öğrenmeye işarettir. Farklı görüşlere yönelik de hilekâr bir insana, fenalığını gizleyen insana, üzücü bir vaziyetle karşı karşıya gelineceğine, anlaşılmaz bir vaziyetle yüzleşileceğine, düşmanından güvenilir olacağına işarettir.

Rüyasında çingene kadın görmek: Çeşitli bir açıdan yaklaşan rüya alimleri derler ki; bu rüya bir kişiden destek alarak ulaşmayı arzu ettiği müjdeye, sıkıntı çekerek kavuştuğu müjdeye, başarısızlık ardından kavuştuğu nimete, kavuşmak istediği getiriye ve musibetle beklediği toplanmış paraya işarettir.

Rüyada çingene görmek bu düşü gören çocuk bir erkek ise beklemediğiniz bir seyahate, ortada yaşta bir kimse ise ücret kaybına işarettir.

Rüyayı gören orta yaşlı ihtiyar biri ise ücret kaybına işaret eder. Bekar bir kadın amaçlı bu rüya güzel bir evliliğe işaret sayılır. Evli bir kadın amaçlı ise saklı sırlar öğreneceğine işarettir.

Rüyada çingene görme tatsız bir dedikodu ve üstelik iftiradır

Çingene görme eğlence ve seyahat ile işaret sayılır. Düşünde bir çingene çergisinde bulunduğunuzu görmeniz, çocuk iseniz yakında bir gönül serüveni geçireceğinize, orta yaşlı iseniz küçük bir geziye çıkacağınıza, ihtiyar bir kimse iseniz evinizde ibadetle yoğun olacağınıza delalet eder. Dul bir bayanın yahut evlenmemiş bir erkeğin düşünde bir çingene görüp konuşması yahut ona fal açtırdığını görmesi, çingenenin rüyada kendisine söylediği falın aynen çıkacağına yahut hiç beklemedikleri bir tesadüf neticesi birisini severek izdivaç edeceklerine işaret sayılır.

Ibn-i Kesir yorumlarına göre: Rüyada çingene görme havailikle yorumlanır. Düşünde bir çingene karısından lavanta çiçeği aldığını görme, eşinin baştan çıktığına, çingene kızını öptüğünü görme, tanıdığı biri aracılığıyla kıskanıldığına, bir çingene kızını oynattığını görme, biri aracılığıyla baştan çıkarılmaya çalışıldığına delil sayılır.

Rüyada çingene bayanlar görme, sıkıntı çekerek beklediği refaha, ümitsizlik ardından ele geçirdiği zenginliğe, ticaret amacıyla sıkıntıya, düşmanlığını gizleyen tanıdığa, çok büyük ve mühim değişime, kısa aralıklı gezinti yapmaya, içinde bulunulan beklentilerden kurtulmaya ve bir konuda hüküm vermeye veya yepyeni bir iş amaçlı enerji toplamaya delil sayılır, verdiği sözüne ilişkili olacağına yorulmaktadır. Yenilgi ardından umduğu toplanmış getiriye, işte mevkiye yükseleceğine yorulmaktadır, uzunca devam eden çabaların bitiminde kavuşmak istediği güzel bir geleceğe işarettir.

Rüyada Çingene Kadın Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni